کد خبر: 4901

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۱:۵۴

مهندس فقید قهرمانی معنای واقعی شأن خدمتگذاری مدیران دولت احمدی نژاد را نشان داد

اسفندیار رحیم مشایی در گفتگو با خبرنگار چابک خبر گفت: مرحوم مهندس فقید قهرمانی چند صفت خیلی مهم داشت، از جمله صفات ایشان مردمداری و اینکه خود را خدمتگزار مردم می دانست ، اگر کسی ایشان را در جمعی میدید نمی توانست تشخیص دهد که استاندار است و این از خصوصیات ساده زیستی ایشان بوده است. وی با […]

اسفندیار رحیم مشایی در گفتگو با خبرنگار چابک خبر گفت: مرحوم مهندس فقید قهرمانی چند صفت خیلی مهم داشت، از جمله صفات ایشان مردمداری و اینکه خود را خدمتگزار مردم می دانست ، اگر کسی ایشان را در جمعی میدید نمی توانست تشخیص دهد که استاندار است و این از خصوصیات ساده زیستی ایشان بوده است.

وی با بیان اینکه خوب بودن شرط لازمه پذیرش مسئولیت نیست ،اظهارداشت : مهندس قهرمانی، خدمت به مردم را وظیفه و تکلیف شرعی خود می دانست و شب و روز در خدمتگذاری سخت می کوشید، این صفت مهمی برای یک مدیر است که موجب شده مردم اینگونه در سوگش بسوزند.

مشاور رئیس جمهور سابق ادامه داد: ایشان با آنکه در این چند دهه خدمت از زمان فارغ التحصیلی تا پیش از درگذشتش مسئویت های مهمی داشت ولی ساده زیست بود . مردم استان گیلان و بالاخص چابکسر با شناخت خوبی که از ایشان دارند و با آنکه هیچ سمتی در این سالها در استانداری نداشت، بدرستی قضاوت کردند و اینگونه در مراسم تشییع پیکرش چه در رشت و چه در چابکسر سنگ تمام گذاشتند و قدرشناس بودند به گونه ای که ایشان هم اکنون استاندار گیلان بوده است.

رحیم مشایی با بیان اینکه شعار خدمت به مردم  محور فعالیت دولت دکتر احمدی نژاد بود، خاطرنشان کرد:  مهندس فقید قهرمانی به معنای واقعی شأن خدمتگذاری مدیران دولت احمدی نژاد را نشان داد و در عمل ثابت کرد.

وی در پایان تصریح کرد: برای روح بلند مهندس قهرمانی آرزوی نشستن بر سر سفره رزق الهی طلب می کنیم و برای فرزندان و خانواده ایشان آرزوی زندگی عزت مند و طولانی داریم.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.