کد خبر: 4947

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۹:۲۸

هویت عناصر تروریستی حوادث دیروز تهران مشخص شد+ تصاویر و جزییات (۱۸+)

اطلاعیه وزارت اطلاعات/ وزارت اطلاعات طی بیانیه ای مشخصات و هویت عناصر تروریستی روز گذشته در تهران را منتشر کرد. به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان، وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه‌ای، مشخصات و هویت عناصر تروریستی روز گذشته در تهران را منتشر کرد. متن کامل این اطلاع به شرح ذیل است: به اطلاع ملت شریف ایران […]

اطلاعیه وزارت اطلاعات/

وزارت اطلاعات طی بیانیه ای مشخصات و هویت عناصر تروریستی روز گذشته در تهران را منتشر کرد.

هویت عناصر تروریستی حوادث دیروز تهران مشخص شد+ تصاویر و جزییاتبه نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان، وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه‌ای، مشخصات و هویت عناصر تروریستی روز گذشته در تهران را منتشر کرد.
متن کامل این اطلاع به شرح ذیل است:
به اطلاع ملت شریف ایران می رساند؛ در پی رصدهای اطلاعاتی صورت گرفته هویت کامل عناصر تروریست تهران ( حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی ) و همچنین هسته های مرتبط شناسایی گردیدند.
براین اساس تیم عملیاتی داعش که در عملیات تروریستی حرم مطهر و مجلس شورای اسلامی مشارکت داشتند؛ ۵ نفر از عناصر تروریست سابقه دار وابسته به گروه های وهابی و تکفیری بودند که پس از جذب به گروهک تروریستی داعش، از کشور خارج گردیده و در جنایات این گروهک تروریستی در موصل و رقه مشارکت داشته اند.
عناصر مذکور در اجرای عملیات تروریستی در مردادماه سال ۱۳۹۵، تحت فرماندهی ابوعایشه از فرماندهان رده بالای داعش وارد کشور شده و قصد اجرای عملیات های تروریستی در شهرهای مذهبی را داشتند که پس از انهدام کامل شبکه و ضربه به نفرات اصلی این کیس از جمله هلاکت ابوعایشه؛ از کشور متواری گردیده بودند.
بنابر برخی ملاحظات اجتماعی، امنیتی از انتشار نام خانوادگی نامبردگان خودداری گردید.
هویت عناصر تروریستی حوادث دیروز تهران مشخص شد
هویت عناصر تروریستی حوادث دیروز تهران مشخص شد+ تصاویر و جزییات
 هویت عناصر تروریستی حوادث دیروز تهران مشخص شد+ تصاویر و جزییات
انتهای پیام/
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.