کد خبر: 4972

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۱

آمادگی طرح سالمسازی دریای چابکسر در استقبال از مسافرین / ساحل پارک شهید انصاری گزینه بعدی طرح سالمسازی دریا

به گزارش خبرنگارچابک خبر  ، بهرام غنوی در ستاد ساماندهی سواحل شهرستان رودسر با بیان اینکه طرح گلسرخ چابکسر در طول سال میزبان مسافرین می باشد، گفت: تمهیدات لازم و آمادگی کامل در پذیرایی از مسافرین تابستانی اندیشیده شده است و پارکینگ و نمازخانه و سایر امکانات این مجموعه تجهیز می باشند.   وی ادامه داد: قایق […]

به گزارش خبرنگارچابک خبر  ، بهرام غنوی در ستاد ساماندهی سواحل شهرستان رودسر با بیان اینکه طرح گلسرخ چابکسر در طول سال میزبان مسافرین می باشد، گفت: تمهیدات لازم و آمادگی کامل در پذیرایی از مسافرین تابستانی اندیشیده شده است و پارکینگ و نمازخانه و سایر امکانات این مجموعه تجهیز می باشند.

 

وی ادامه داد: قایق هایی که در اختیار مجموعه گلسرخ می باشند به تجیهزات ایمنی مجهز شده و برنامه ریزی های لازم جهت بیمه مسئولیت مدنی در صورت بروز اتفاق نیز اندیشیده شده است.

 

شهردار چابکسر خاطرنشان کرد از برنامه های جانبی طرح گلسرخ برپایی نمایشگاه کتاب ، عفاف و حجاب می باشد و همچنین همچون سال های گذشته مسابقات بومی محلی و سوارکاری برگزار خواهد شد.

 

غنوی در پایان حل مشکل مجتمع گلسرخ را خواستار شد و اظهار داشت: با توجه به اینکه زمین طرح سالمسازی دریا متعلق به ستاد اجرایی فرمان امام(ره) می باشد و به مزایده گذاشته شده است در صورت فروش ملک فوق الذکر و با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته فرصت طرح سالمسازی به ساحل پارک شهید انصاری انتقال داده شود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تقویم شمسی
خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱