کد خبر: 4972

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۱

آمادگی طرح سالمسازی دریای چابکسر در استقبال از مسافرین / ساحل پارک شهید انصاری گزینه بعدی طرح سالمسازی دریا

به گزارش خبرنگارچابک خبر  ، بهرام غنوی در ستاد ساماندهی سواحل شهرستان رودسر با بیان اینکه طرح گلسرخ چابکسر در طول سال میزبان مسافرین می باشد، گفت: تمهیدات لازم و آمادگی کامل در پذیرایی از مسافرین تابستانی اندیشیده شده است و پارکینگ و نمازخانه و سایر امکانات این مجموعه تجهیز می باشند.   وی ادامه داد: قایق […]

به گزارش خبرنگارچابک خبر  ، بهرام غنوی در ستاد ساماندهی سواحل شهرستان رودسر با بیان اینکه طرح گلسرخ چابکسر در طول سال میزبان مسافرین می باشد، گفت: تمهیدات لازم و آمادگی کامل در پذیرایی از مسافرین تابستانی اندیشیده شده است و پارکینگ و نمازخانه و سایر امکانات این مجموعه تجهیز می باشند.

 

وی ادامه داد: قایق هایی که در اختیار مجموعه گلسرخ می باشند به تجیهزات ایمنی مجهز شده و برنامه ریزی های لازم جهت بیمه مسئولیت مدنی در صورت بروز اتفاق نیز اندیشیده شده است.

 

شهردار چابکسر خاطرنشان کرد از برنامه های جانبی طرح گلسرخ برپایی نمایشگاه کتاب ، عفاف و حجاب می باشد و همچنین همچون سال های گذشته مسابقات بومی محلی و سوارکاری برگزار خواهد شد.

 

غنوی در پایان حل مشکل مجتمع گلسرخ را خواستار شد و اظهار داشت: با توجه به اینکه زمین طرح سالمسازی دریا متعلق به ستاد اجرایی فرمان امام(ره) می باشد و به مزایده گذاشته شده است در صورت فروش ملک فوق الذکر و با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته فرصت طرح سالمسازی به ساحل پارک شهید انصاری انتقال داده شود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.