کد خبر: 4980

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۳

کمک ۳۰ میلیون تومانی خیران چابکسری به زندانیان جرایم غیرعمد

به گزارش خبرنگارچابک خبر، محمد تهمتن رئیس اداره زندان های شهرستان رودسر در مراسم جشن گلریزان که در چابکسر برگزار شده بود، گفت: در سال گذشته ۲۸ زندانی جرایم غیرعمد شهرستان با مشارکت و کمک های مردمی ستاد دیه استان  و رضایت شکان از زندان آزاده شده اند.   وی ادامه داد: در حال حاضر ۶۷ […]

به گزارش خبرنگارچابک خبر، محمد تهمتن رئیس اداره زندان های شهرستان رودسر در مراسم جشن گلریزان که در چابکسر برگزار شده بود، گفت: در سال گذشته ۲۸ زندانی جرایم غیرعمد شهرستان با مشارکت و کمک های مردمی ستاد دیه استان  و رضایت شکان از زندان آزاده شده اند.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر ۶۷ زندانی جرایم غیرعمد در زندان رودسر بسر می برند که برای آزادی آنان ۳۵ میلیارد ریال نیاز می باشد.

 

احسان الله وحیدی دادستان رودسر در این مراسم با بیان اینکه از سال ۹۳ تا پایان ۹۵ تعداد ۳۰۰ زندانی جرایم غیرعمد در زندان های گیلان آزاد شده اند ، گفت: از این تعداد ۲۰۰ نفر از زندانیان رودسر بوده اند.

 

به گفته وی کاهش وقوع جرم در رودسر کم بوده وتلاش میکنیم تعداد بیشتری از زندانیان آزاد شوند.

 

سپس حجه السلام والمسلمین محمود کشاورز امام جمعه چابکسر دراین مراسم گفت :کسانی که در کار خیر مشارکت میکنند از ارج و قرب والایی درنزد خداوند برخوردارند و مطمئنا ازعنایات حق تعالی هم برخوردار خواهند شد.

 

بخشدار چابکسر دراین مراسم گفت :این زندان جرایم غیر عمد در زندان انسانهای دردمندی هستند که قصد ارتکاب جرم به جامعه را نداشته اند وگاها براثر مشکلات دراین وضعیت قرار گرفته اند.

 

حسین رمضانخواه افزود :شما خیرین با این کار پسندیده علاوه بر جلوگیری از آسیب های اجتماعی آبروی آن فرد راحفظ میکنید که امیدواریم که کار خیر شما خداوند بدون جواب باقی نگذارد .

 

گفتنی است خیرین چابکسری سال ۹۵ بیست میلیون تومان برای آزادی زندانیان گلریزان کرده بودند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.