کد خبر: 4983

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۷

ملت ایران با انسجام و اتحادشان، داعش را به زباله دانی تاریخ خواهند سپرد

به گزارش خبرنگارچابک خبر، حجت الاسلام محمود کشاورز در خطبه های نماز جمعه امروز چابکسر با تسلیت فرارسیدن شهادت مولی الموحدین علی (ع) وپس از دعوت همگان به تقوای الهی گفت:مکتب انقلاب اسلامی تشأت گرفته از نام علی (ع) است و شهدای ما درس آموختگان مولا علی(ع) هستند.   وی به سیره و روش زندگانی […]

به گزارش خبرنگارچابک خبر، حجت الاسلام محمود کشاورز در خطبه های نماز جمعه امروز چابکسر با تسلیت فرارسیدن شهادت مولی الموحدین علی (ع) وپس از دعوت همگان به تقوای الهی گفت:مکتب انقلاب اسلامی تشأت گرفته از نام علی (ع) است و شهدای ما درس آموختگان مولا علی(ع) هستند.

 

وی به سیره و روش زندگانی امیرالمومنین علی (ع) اشاره کرد و افزود: آدم هایی که استعانت مالی دارند ، رسیدگی به مستمندان و رسیدگی به مردم توجه داشته باشند.

 

امام جمعه چابکسر گریزی هم به آتش افروزی های دشمنان و تحرکات آنها بویژه داعش در منطقه و کشورمان داشت و خاطرنشان کرد: ملت ایران با انسجام و اتحادشان، داعش را به زباله دانی تاریخ خواهند سپرد.

 

حجت الاسلام کشاورز به سناریوهای دشمن برای ناامن کردن کشور اشاره کرد و تصریح نمود: این کشور جوانانی همچون شهید عشوری دارند که خط قرمزشان ولایت و نظام است و از جان خود می گذرند تا هیچ آسیبی به مملکت نرسد.

 

وی در پایان فرارسیدن روزجهانی قدس و حضور در راهپیمایی این روز تاکید کرد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.