کد خبر: 5037

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۲۰:۲۰

پزشک چابکسری ، نایب رئیس انجمن جراحان مغز و اعصاب ایران شد

                      به گزارش چابک خبر، مدیر رسانه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت : دکتر یوسف زاده چابک متخصص جراحی مغز و اعصاب و رئیس این دانشگاه ، با رای اعضای انجمن جراحان مغز و […]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش چابک خبر، مدیر رسانه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت : دکتر یوسف زاده چابک متخصص جراحی مغز و اعصاب و رئیس این دانشگاه ، با رای اعضای انجمن جراحان مغز و اعصاب ایران به مدت سه سال به عنوان نائب رئیس این انجمن انتخاب شده است.

 

طلعت کاویانی با بیان این که این اتفاق می تواند نوید بخش توسعه علوم پزشکی در گیلان به ویژه در رشته جراحی مغز و اعصاب باشد، گفت: وجود تشکل های علمی می تواند در گسترش دانش و انتقال تجربه های علمی اثرگذار باشند و چه بسا با به کارگیری مناسب بتوانند راهگشای حل بسیاری از معضلات پزشکی در کشور باشند.

 

او گفت: پس از ۶۰ سال از زمان تاسیس انجمن جراحان مغز و اعصاب ایران این اولین بار است که یک پزشک گیلانی در کنار پزشکان استان های تهران، شیراز، تبریز و اصفهان قرار گرفته است.

 

انجمن جراحان مغز و اعصاب ایران شش دهه پیش در ایران راه اندازی شده و در زمان حاضر ۵۰۰ عضو فعال دارد. این انجمن علمی در عرصه بین المللی از جایگاه مناسبی برخوردار است .

 

گفتنی است شاهرخ یوسف زاده چابک ، اصالتا چابکسری است و هم اکنون ریاست دانشگاه علوم پزشگی گیلان را عهده دار می باشد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.