کد خبر: 5128

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۱۰

تفریحات تابستان خود را در پارک ساحلی گیشار قاسم آباد بگذرانید

به گزارش خبرنگار چابک خبر، از اماکن تفریحی و گردشگری بخش چابکسر شهرستان رودسر می توان به پارک ساحلی گیشار توسکامحله قاسم آباد اشاره کرد. برای رسیدن به این پارک تفریحی از دومسیر می توان به آن دسترسی پیا کرد، یکیپس از ورود به استان گیلان از مسیر رامسر و گذشتن از شهر چابکسر و […]

به گزارش خبرنگار چابک خبر، از اماکن تفریحی و گردشگری بخش چابکسر شهرستان رودسر می توان به پارک ساحلی گیشار توسکامحله قاسم آباد اشاره کرد.

برای رسیدن به این پارک تفریحی از دومسیر می توان به آن دسترسی پیا کرد، یکیپس از ورود به استان گیلان از مسیر رامسر و گذشتن از شهر چابکسر و دیگری از مسیر کلاچای  ، پس از ایستگاه علی صفری جنب اقامتی کاج مقابل سردخانه عظیما می باشد.

این مجموعه زیبا چندسالی توسط شورای اسلامی و دهیاری توسکامحله احداث شده و اداره می گردد پذیرای اهالی منطقه و مسافرین از اقصی نقاط کشور است. سوئیت ، آلاچیق ، پارک کودک ، نیمکت های نشیمن ساحلی، زمین والیبال ، قایق سواری ، شاتل، جت اسکی ، موتور چهارچرخ از جمله امکاناتی است که در این مجموعه فراهم شده است. از سویی دیگر مسابقات کاپ آزاد سراسری والیبال چندسالی است در ساحل گیشار برگزاری می گردد.

علی رغم عدم ترمیم چاله های خیابان مسیر پارک ، وجود آلاچیق های چوبی روستایی در کنار درختان توسکا ، فضایی خاص را رقم زده است

تهیه گزارش: شهرام کشاورز

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.