کد خبر: 5131

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۹:۱۹

توسعه آموزش های فنی و حرفه ای بستر ساز حذف بیکاری در جامعه است

به گزارش خبرنگار چابک خبر ، در اولین روز از هفته ملی مهارت مسئولین اداره فنی و حرفه ای شهرستان رودسر پس از حضور بر مزار شهدا به دیدار امام جمعه چابکسر رفتند.   حجت الاسلام محمود کشاورز در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن هفته ملی مهارت ،اظهارداشت: فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای نقش بسزایی […]

به گزارش خبرنگار چابک خبر ، در اولین روز از هفته ملی مهارت مسئولین اداره فنی و حرفه ای شهرستان رودسر پس از حضور بر مزار شهدا به دیدار امام جمعه چابکسر رفتند.

 

حجت الاسلام محمود کشاورز در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن هفته ملی مهارت ،اظهارداشت: فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای نقش بسزایی در ایجاد زمینه های اشتغال مولد و پایدار برای جوانان جویای کار و همچنین توانمند سازی و تربیت نیروهای کار و جذب آنها در بازار کار دارد.

 

امام جمعه چابکسر با بیان این که توسعه آموزش های فنی و حرفه ای بستر ساز حذف بیکاری در جامعه است گفت:آموزش های مراکز فنی حرفه ای نقش مهمی در ایجاد اشتغال و کمک به اقتصاد خانواده ها دارد و نقطه بارز اقتصاد مقاومتی در کشور است.

 

در ادامه این جلسه هادی یوسفی ریاست اداره فنی و حرفه ای شهرستان رودسر ضمن ارائه گزارش عملکرد آموزشی اداره در سطح شهرستان و بخش چابکسر، تعامل بیشتر نهادهای مختلف شهرستان را در راستای ایجاد و حمایت از اشتغال خواستار شد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تقویم شمسی
تیر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱