کد خبر: 5166

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۷:۳۱

آغاز فاز دوم آسفالت جواهردشت به سیاهکلرود +تصاویر

به گزارش خبرنگار چابک خبر ، چندماهی بود که آسفالت مسیر جواهردشت به سیاهکلرود در منطقه معروف به دکه رستم متوقف شده بود، پیش از ظهر امروز از سرگرفته شد.   براساس این گزارش مسیر ۵٫۳ کیلومتری جواهردشت به سیاهکلرود آسفالت و یک کیلومتر دیگر از مسیر توسط اداره راه و شهرسازی شهرستان با اعتبارات استانی  مرمت و […]

به گزارش خبرنگار چابک خبر ، چندماهی بود که آسفالت مسیر جواهردشت به سیاهکلرود در منطقه معروف به دکه رستم متوقف شده بود، پیش از ظهر امروز از سرگرفته شد.

 

براساس این گزارش مسیر ۵٫۳ کیلومتری جواهردشت به سیاهکلرود آسفالت و یک کیلومتر دیگر از مسیر توسط اداره راه و شهرسازی شهرستان با اعتبارات استانی  مرمت و روکش خواهد شد.

 

جواهردشت از روستاهای ییلاقی شهرستان رودسر است که در دهستان سیاهکلرود در ۳۵ کیلومتری بخش کلاچای واقع شده، در زمستان بدلیل بارش برف خالی از سکنه می شود و در بهار و تابستان خاستگاه طبیعت گردان و مسافرین از اقصی نقاط کشور می باشد. شانزدهمین جشنواره ورزش های بومی محلی روزهای ۲۶ و۲۷مرداد ماه برگزار خواهد شد.

 

گفتنی است قرار بود این پروژه در آبان ماه سال ۹۵  اجرایی شود که بارش نزولات آسمانی موجب توقف این پروژه شد.(زیرسازی و حمل دستگاه های آسفالت در شهریور و مهر سال گذشته انجام شده بود)

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تقویم شمسی
تیر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱