کد خبر: 5213

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۸:۲۷

نگرانی اهالی روستای قاسم آبادعلیا چابکسر از مشکل آب شرب

        جمعی از اهالی روستای قاسم آباد علیای چابکسر در گفتگو با خبرنگار چابک خبر از مسئولین خواستند مشکل آب شرب روستایشان را رفع کنند.   آنان می گویند آب این مناطق در اغلب مواقع قطع می باشد و کشکلاتی برای شان ایجاد کرده است و با وجود آنکه چاه های نیمه عمیق […]

 

 

 

 

جمعی از اهالی روستای قاسم آباد علیای چابکسر در گفتگو با خبرنگار چابک خبر از مسئولین خواستند مشکل آب شرب روستایشان را رفع کنند.

 

آنان می گویند آب این مناطق در اغلب مواقع قطع می باشد و کشکلاتی برای شان ایجاد کرده است و با وجود آنکه چاه های نیمه عمیق در این روستا وجود دارد ولی متاسفانه در فصول گرم سال از نعمت آب شرب کم بهره اند.

 

یکی از اهالی روستای قاسم آباد از عدم نظارت مسئولین محلی ابراز نگرانی کرد و گفتن چگونه می شود با توجه به آنکه مشکل آب شرب روستا را همه می دانند ولی در رفع آن اقدامی صورت نمی گیرد.

 

وی ادامه داد: برخی از متخلفین ، آب شرب را شب ها در امر کشاورزی گل و گیاه و باغات کیوی استفاده می کنند که مستلزم کنترل بیشتر توسط مسئولین منطقه بالاخص شوراها و دهیاری هاست.

 

 

اهالی روستا از شوراها و دهیاری های محل خواستند ضمن بکارگیری از فرد مطمئن در امور آب شرب نسبت به توزیع عادلانه آب اقدام نمایند.

تهیه خبر : شهرام کشاورز

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.