کد خبر: 5241

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۵:۵۴

تدبیری در روزهای پایانی حضور شهردار چابکسر؛ تجلیلی از نوع تفریق!

  شهردار چابکسر در روزهای پایانی حضور خود در مراسم های تجلیل از روش تفریق بهره مند می شود به  گزارش چابک خبر، روز گذشته طی مراسمی تعداد اندکی از دختران کاراته کا چابکی در شهرداری چابکسر تجلیل شدند که موجب نگرانی دیگر هم تیمی های آنان شد. شهرداری چابکسر از بین ۱۲ مدال آور این رشته ورزشی […]

 

شهردار چابکسر در روزهای پایانی حضور خود در مراسم های تجلیل از روش تفریق بهره مند می شود

به  گزارش چابک خبر، روز گذشته طی مراسمی تعداد اندکی از دختران کاراته کا چابکی در شهرداری چابکسر تجلیل شدند که موجب نگرانی دیگر هم تیمی های آنان شد.

شهرداری چابکسر از بین ۱۲ مدال آور این رشته ورزشی که در روزهای گذشته موفق به کسب مدال های طلا، نقره و برنز شده بودند ، سه نفر را مورد تجلیل قرار داده است، شاید دلیل این تفریق سکونت یا عدم سکونت در شهر چابکسر بوده باشد.

در جلسه تقدیر سه دختر ورزشکار ، حتی از مربی توانمند کاراته که بیش از ۵سال است علی رغم تمام کمبودها و بی مهری ها، کاراته کاهایی را پرورش داده که موفقیت ها و افتخارات بزرگ استانی و کشوری را برای چابکسر به ارمغال بیاورند ، دعوت نشده بود.

 

امیدواریم مسئولین شهری پاسخی برای این نوع تفریق تقدیرها داشته باشند.

 

گفتنی است این دومین اقدام شهرداری چابکسر در طی روزهای گذشته می باشد و حتی در روز تجلیل از خبرنگاران از تنها رسانه خبری چابکسر نیز تجلیل نکرده بود.

 

رودسریها/www.rudsariha.ir

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹