کد خبر: 5280

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۴:۵۸

کمبود امکانات زیرساختی در جواهردشت چابکسر قابل پذیرش نیست

امام جمعه چابکسرگفت: کمبود امکانات زیرساختی در جواهردشت چابکسر قابل پذیرش نیست به گزارش خبرنگار چابک خبر، حجت الاسلام والمسلمین محمودکشاورز قاسم آبادی در آئین شانزدهمین جشنواره ورزش های بومی محلی در روستای ییلاقی جواهردشت این بخش کمبود آب آشامیدنی و سرویس بهداشتی را در این منطقه با توجه به حجم عظیم جمعیت در برنامه های […]

امام جمعه چابکسرگفت: کمبود امکانات زیرساختی در جواهردشت چابکسر قابل پذیرش نیست

به گزارش خبرنگار چابک خبر، حجت الاسلام والمسلمین محمودکشاورز قاسم آبادی در آئین شانزدهمین جشنواره ورزش های بومی محلی در روستای ییلاقی جواهردشت این بخش کمبود آب آشامیدنی و سرویس بهداشتی را در این منطقه با توجه به حجم عظیم جمعیت در برنامه های بومی محلی قابل پذیرش ندانست و گفت: دهیاری و شورای اسلامی منطقه برای حل مشکل اهتمام جدی بخرج دهند.

 

وی گفت: باید این نقایص هرچه سریعتر برطرف شود تا در سالهای آتی در برپایی اینگونه جشنواره ها با مشکل مواجه نشویم.

 

امام جمعه چابکسر در ادامه سخنان خود که در مسجد امام سجاد(ع) روستای جواهردشت برگزار شد ، با بیان اینکه اسلام دین شادمانی است نه غم و عزا از حامیان و بانیان این جشنواره قدردانی کرد و اظهار داشت همه باید تلاش کنیم تا این جشنواره ها بهتر از سالیان قبل برگزار تا فضای نشاط و شادمانی در مردم بیشتر نمود عینی پیدا کند.

 

حجت الاسلام کشاورز قاسم آبادی همچنین از ساخت بقعه متبرکه امامزاده نورعباس جواهردشت خبر داد و گفت: ساخت و بنای این امامزاده باید با محوریت مردم صورت گیرد هرچند دولت هم در این کار ارزشمند مشارکت خواهد کرد.

 

وی اضافه کرد: ساخت بقعه متبرکه امامزاده نورعباس جواهردشت ظرف سه ماه آینده (پایان آبان ماه) با حضور مسئولین و مردم افتتاح و به بهره برداری می رسد.

 

امام جمعه چابکسر کمک به ساخت امامزاده ها را توفیقی بزرگ دانست که نصیب هرکس نمی شود اما تصریح کرد: کسانی که در این کار بزرگ و ارزشمند مشارکت می کنند برای خود باقیات و صالحات برجای می گذارند و از جایگاه والایی در نزد خداوند برخوردارند.

 

شانزدهمین جشنواره ورزش های بومی محلی روزهای ۲۶ و ۲۷ مردادماه سال جاری در منطقه ییلاقی جواهردشت در ۲۲ کیلومتری دهستان سیاهکلرود برگزار شد.این جشنواره در رشته هایی همچون کشتی گیله مردی ، والیبال ، طناب کشی و اسب دوانی برگزارشد و از نکات قابل توجه برگزاری جنگ شادی توسط سپاه ناحیه رودسر که استقبال و تحسین همگان را بر انگیخت.

تهیه خبر: عباس جعفری

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.