کد خبر: 5284

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۸:۱۰

دهیار روستای چایخانسر : تلاش های خوبی برای رفع محرومیت زدایی و توسعه منطقه برداشته شده است

دهیار روستای چایخانسر گفت: تلاش های خوبی برای رفع محرومیت زدایی و توسعه منطقه برداشته شده است سیدسجاد سیدآقایی در گفتگو با خبرنگار چابک خبر، توجه دولت را برای رفع محرومیت زدایی و توسعه همه جانبه این روستا را مورد قدردانی قرار داد و گفت: در طی تصدی مسئولیت تلاش های خوبی برای رفع برخی مسائل […]

دهیار روستای چایخانسر گفت: تلاش های خوبی برای رفع محرومیت زدایی و توسعه منطقه برداشته شده است


سیدسجاد سیدآقایی در گفتگو با خبرنگار چابک خبر، توجه دولت را برای رفع محرومیت زدایی و توسعه همه جانبه این روستا را مورد قدردانی قرار داد و گفت: در طی تصدی مسئولیت تلاش های خوبی برای رفع برخی مسائل ، مشکلات و معضلات منطقه صورت گرفته و رضایتمندی نسبی مردم در پی داشته است.

 

وی به راه اندازی یک حلقه چاه عمیق کشاورزی واقع در وادی این روستا اشاره و گفت: با گذشت بیش از یک سال از خرابی این چاه ، خوشبختانه هم اکنون احیاء و به مدار بازگشته و حدود ۱۰هکتار از اراضی شالیزاری منطقه را مشروب می کند که هزینه تعمیر ، بازسازی و احیاء این چاه با پیگیری این دهیاری و از سوی آب منطقه ای گیلان صورت گرفته است.

 

دهیار روستای چایخانسر همچنین از راه اندازی یک حلقه چاه نیمه عمیق واقع در شاهمرادمحله خبر داد و گفت: با راه اندازی این امکانات تقریبا ۲۰هکتار از اراضی شالیزاری منطقه مشروب می شود.

 

سیدآقایی با اشاره به انباشت و پراکندگی زباله در ورودی روستای چایخانسر(حسنواره) بیان کرد برای ساماندهی زباله منطقه یک مخزن فلزی زباله به ارزش ۲۰میلیون ریال احداث و در منطقه نصب شده است.

 

وی همچنین به تقویت برق ساکنین خیابان شهید حسینعلی زاده اشاره و گفت: پیشتر به دلیل ضعف برق ۲۰خانوار این منطقه با مشکلات عدیده ای در این زمینه مواجه شده بودند که با تقویت برق این مشکل مرتفع شد.

 

دهیار روستای چایخانسر از احیا و ساماندهی زمین ورزشی شهدای این روستا و همچنین ایجاد زیرساخت های مناسب گردشگری در ساحل برای رفاه حال مسافران و گردشگران خبر داد.

 

روستای چایخانسر ۴۰۰خانوار معادل ۱۳۶۰ نفر جمعیت دارد.

تهیه خبر: عباس جعفری

ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹