کد خبر: 5337

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۳:۱۶

دو نفر در آب های ساحلی شهرستان رودسر غرق شدند

رئیس جمعیت هلال احمر رودسر از غرق شدن دو نفر در آب  های ساحلی این شهرستان در دو حادثه جداگانه در سواحل رودسر و چابکسر خبر داد. کامیار صالح پور یوسفی روز پنج شنبه در گفتگو با خبرنگارچابک خبر ،با بیان این خبر در حادثه نخست یک مرد ۴۳ ساله در حین شنا در منطقه […]

رئیس جمعیت هلال احمر رودسر از غرق شدن دو نفر در آب  های ساحلی این شهرستان در دو حادثه جداگانه در سواحل رودسر و چابکسر خبر داد.

کامیار صالح پور یوسفی روز پنج شنبه در گفتگو با خبرنگارچابک خبر ،با بیان این خبر در حادثه نخست یک مرد ۴۳ ساله در حین شنا در منطقه شناممنوع رودسر غرق شد.

 

وی گفت: جسد این مرد شامگاه دیشب از آب بیرون کشیده شد و به سردخانه بیمارستان رودسر منتقل شد.

 

رئیس جمعیت هلال احمر رودسر  اضافه کرد: در حادثه دوم که پنج شنبه در منطقه شناممنوع چابکسر رخ داد یک نفر از سه تن اعضای خانواده تهرانی بدلیل ناآشنایی به فنون شنا و شنا در خارج از طرح سالم سازی غرق شد.

 

صالح پور یوسفی جانباخته این حادثه را یک مرد ۳۶ ساله اعلام و گفت: دو خواهرزاده وی (۱۲ساله و ۲۲ساله) یکی در شرایط کما در بیمارستان امام سجاد(ع) رامسر تحت درمان می باشد و دیگر عضو این خانواده با تلاش منجیان غریق مستقر در منطقه از مرگ حتمی نجات یافت.

 

وی یادآور شد ماه گذشته نیز یک نفر به علت ناآشنایی به فنون شنا و شنا در خارج طرح سلامت دریا درآب های ساحلی چابکسر غرق شد.

 

شهرستان رودسر ۴۵کیلومتر نوار ساحلی دارد و دارای ۳طرح سالمسازی دریا رودسر ، کلاچای و چابکسر است.

 

طرح سالمسازی دریا در شهرستان رودسر از اواخر خردادماه آغاز شد و تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت.

تهیه خبر: عباس جعفری

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.