کد خبر: 5359

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۸:۳۱

طی مراسمی؛ سرپرست جدید بخشداری چابکسر معرفی شد + عکس

 طی آئینی از زحمات ۶ساله حسین رمضانخواه بخشدار چابکسر قدردانی و رحمان کاظمی سرپرست جدید بخشداری چابکسر معرفی شد. به گزارش خبرنگار چابک خبر ، فرماندار رودسر روز سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید بخشداری چابکسر خدمت در نظام جمهوری اسلامی را افتخار همه مدیران دانست و گفت: باید تلاش کنیم روند خدمت […]

 طی آئینی از زحمات ۶ساله حسین رمضانخواه بخشدار چابکسر قدردانی و رحمان کاظمی سرپرست جدید بخشداری چابکسر معرفی شد.

به گزارش خبرنگار چابک خبر ، فرماندار رودسر روز سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید بخشداری چابکسر خدمت در نظام جمهوری اسلامی را افتخار همه مدیران دانست و گفت: باید تلاش کنیم روند خدمت رسانی به مردم تداوم یابد.

 

امیرجانبازی رودسری با بیان اینکه باید تلاش کنیم در جهت خدمت رسانی به مردم ، توسعه ، رفاه، امنیت و آبادانی گام برداریم ، افزود: تمام هم و غم ما این است که در قبال پذیرش مسئولیت ها این ظرفیت ها را در جامعه ایجاد و نهادینه کنیم.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر این مطلب که خدمت در نظام جمهوری اسلامی امری ارزشمند است تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا حصول به نتیجه مطلوب این روند استمرار و رضایت مندی مردم محقق شود.

 

فرماندار رودسر در این مراسم با قدردانی از زحمات ۶ساله حسین رمضانخواه بخشدار چابکسر، رحمان کاظمی را با حفظ سمت معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری رودسر به سمت سرپرست جدید بخشداری چابکسر برگزید.

 

وی ابراز امیدواری کرد تلاش خواهد شد از بخشدار سابق در امور مدیریتی دیگر استفاده شود و مطمئنا در مدیریت دیگر ایشان انجام وظیفه خواهند کرد.

 

جانبازی رودسری  در پاسخ به سوال خبرنگار ما که از وی پرسید: “چرا با توجه به هفته دولت این جابجایی صورت می گیرد”، آن را امری طبیعی خواند و گفت: جابجایی مدیران یک فرایند اداری داشته که بایستی طی می شد و امروز این امر محقق شد.

 

فرماندار رودسر در پاسخ به سوال دیگری که “آیا این جابجایی باعث نمی شود که روابط سازنده شما با امام جمعه چابکسر کمی دچار اصطکاک شود” افزود: طبیعتا این چنین نیست و امام جمعه محترم حتما در این زمینه با ما همراهی خواهند داشت.

تهیه خبر: عباس جعفری

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.