کد خبر: 5386

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۳:۴۷

  همزمان با هفته دولت؛ افتتاح دو آموزشگاه فنی و حرفه ای در چابکسر +تصاویر

 دو آموزشگاه فنی و حرفه ای همزمان با هفته دولت در چابکسر افتتاح شدند. به گزارش خبرنگارچابک خبر ، در ششمین روز از هفته دولت دو آموزشگاه فنی و حرفه ای در حوزه صنایع دستی- طراحی دوخت و مراقبت و زیبایی در شهر چابکسر افتتاح و آغاز به کارکرد.   رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان […]

 دو آموزشگاه فنی و حرفه ای همزمان با هفته دولت در چابکسر افتتاح شدند.

به گزارش خبرنگارچابک خبر ، در ششمین روز از هفته دولت دو آموزشگاه فنی و حرفه ای در حوزه صنایع دستی- طراحی دوخت و مراقبت و زیبایی در شهر چابکسر افتتاح و آغاز به کارکرد.

 

رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان رودسر در آئین افتتاح این دو آموزشگاه  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت گفت: با توجه به بسترسازی مناسب جهت حضوربخش خصوصی به فعالیت های آموزشی ، ایجاد اشتغال مناسب زنان جویای کار مهارت دیده در سال های اخیر در شهرستان رودسر قابل قیاس با شهرستانهای دیگر نیست و این ارزشمند است.

 

هادی یوسفی با بیان اینکه صدور مجوز بجهت ایجاد اشتغال با حساسیت ویژه ای صورت گرفته که افراد توانمند وارد عرصه بشوند افزود : اصلی ترین هدف از ایجاد این آموزشگاه ارائه آموزشهائی است که موجب اشتغال مولد و پایدار گردد.

 

وی اظهار داشت : با ایجاد این سه آموزشگاه تعداد آموزشگاه های آزاد شهرستان به حدود ۷۰ آموزشگاه می رسد که جزو سه شهرستان برتر جهت جذب سرمایه گذاری آموزشی می باشد.

 

یوسفی در پایان افزود قطعاً کسب مهارت توسط یکایک افراد جامعه می تواند در تحقق منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تأثیرگذار باشد تا بتوانیم گام های مؤثری را در راستای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیشبرد برنامه های توسعه ای دولت تدبیر و امید به ویژه در عرصه اشتغال و تولید برداریم.

 

امیرجانبازی رودسری در این مراسم با گرامیداشت هفته دولت ، با تقدیر از فعالیت های فنی و حرفه ای در راستای آموزش برای تولید و اشتغال گفت: با همکاری بخش خصوصی امیدواریم در تمام زمینه ها کشاورزی ، گردشگری و فرهنگی تعمیم یابد و در این مسیر آمادگی همکاری و مساعدت با تمام متقاضیان را داریم.

 

دوم تا هشتم شهریورماه هفته دولت نام گذاری شده است.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.