کد خبر: 5463

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۸

۹ ماه گذشت ساخت پروژه مرکز سلامت جامع چابکسر رشد منفی دارد / تخریب ستون ها و فونداسیون در ابهام!

 پروژه احداث مرکز سلامت جامع شهری روستایی چابکسر که بیست و ششم آذر۹۵ کلنگ زنی شده بود بجای پیشرفت فیزیکی ستون ها و فونداسیون تخریب شده است به گزارش خبرنگار چابکخبر، بیست و ششم آذرماه سال ۹۵ خبری در رسانه ها منتشر شد که از احداث مرکز سلامت جامع شهری روستایی چابکسر خبر می داد، خبری […]

 پروژه احداث مرکز سلامت جامع شهری روستایی چابکسر که بیست و ششم آذر۹۵ کلنگ زنی شده بود بجای پیشرفت فیزیکی ستون ها و فونداسیون تخریب شده است

به گزارش خبرنگار چابکخبر، بیست و ششم آذرماه سال ۹۵ خبری در رسانه ها منتشر شد که از احداث مرکز سلامت جامع شهری روستایی چابکسر خبر می داد، خبری که برخی آن را به مردم، بیمارستان چابکسر نیز معرفی کرده بودند.

 

کلنگ این مرکز سلامت که زمین آن توسط یکی از خیرین اهداء شده بود با حضور دکتر شاهرخ یوسف زاه چابک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به زمین زده شد و قرار شد پروژه در سه طبقه و به مساحت دو هزار و ۷۵ متر مربع ساخته می‌شود.

 

پس از اندکی پیشرفت در ساخت فونداسیون، همانطور که در تصاویر مشاهده میشود تخریب آن(دلیل آن هنوز مبهم است)  آغاز شد.

 

یکی از مهندسین منطقه نوشت: با توجه به آزمایش خاک و سیستم میکرو پایل مگر میشود پی اجرا شود و ستون ان هم اجرا شود سپس ستون تخریب شود و دوباره روی پی اجرا شده پی مجدد اجرا شود !، قابل توجه اینکه در یک پروژه ابتدا آزمایش خاک میشود تا نوع خاک مشخص شود سپس بر اساس نوع خاک فونداسیون و نوع ان و سیستم استحکام بخشی ان مشخص و اجرا میشود این توضیح بود یا توجیح نمیدانم اما خوب میدانم که روال کار چیست . سوال اینجاست اگر آزمایش خاک شده چرا الآن ستونها تخریب شده و اگر نشده چرا اصلا اجرا شده که الان تخریب شده !؟

این پروژه همانگونه که در تصویر ذیل مشهود است رها شده است و خبری از تصمیم دانشگاه علوم پزشکی برای ادامه اجرای آن در دست نیست.

 

 

گفتنی است شاهرخ یوسف زاده چابک بهمراه نماینده مردم شهرستان صبح امروز به مراکز درمانی و بیمارستان های شهرستان رودسر و املش عزیمت کرد ولی از پروژه رها شده این مرکز سلامت و همچنین بهداری چابکسر بازدید نکرد که موجب انتقاد شهروندان چابکسری شد.

 

در یکی از پیام های مردمی فردی نوشت “چابکسر از شرق گیلان خارج شد” و دیگری نیز پس از وی با این جمله آن را تعبیر کرد:” بازدید فرماندار محترم شهرستان رودسر و نماینده محترم شهرستانهای رودسر واملش از مراکزبهداشتی املش، رحیم آباد، کلاچای، رودسر و …” “چابکسر احتمالا به رامسر ملحق شده

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.