کد خبر: 5487

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۱۶:۴۶

دهیار چایخانسر: مشکل زباله ورودی روستای چایخانسر مرتفع گردید

دهیار روستای چایخانسر مرتفع شدن مشکل زباله رها شده در ورودی این روستا خبر داد. به گزارش خبرنگار چابک خبر، بیست و سوم مردادماه سالجاری دهیاری روستای چایخانسر به جهت ساماندهی زباله های ورودی این روستا (حسنواره) اقدام به ساخت سطل بزرگ زباله کرد که بنا بر تعریف صورت گرفته تفکیک زباله نیز انجام می […]

دهیار روستای چایخانسر مرتفع شدن مشکل زباله رها شده در ورودی این روستا خبر داد.

به گزارش خبرنگار چابک خبر، بیست و سوم مردادماه سالجاری دهیاری روستای چایخانسر به جهت ساماندهی زباله های ورودی این روستا (حسنواره) اقدام به ساخت سطل بزرگ زباله کرد که بنا بر تعریف صورت گرفته تفکیک زباله نیز انجام می شد. تا اینکه چند روزی است تصاویری در فضای مجازی از این نقطه منتشر شده که از رهاکردن زباله ها در حاشیه این سطل خبر می داد.

سید سجاد سیدآقایی دهیار روستای چایخانسر عصر امروز در گفتگو با خبرنگار رودسریها اظهار داشت: ماجرا از این قرار بود که زباله های جمع آوری شده در سطل زباله ورودی روستا بایستی توسط تعاونی دهیاران جمع آوری می شد که چند روزی بود که این اتفاق صورت نگرفته است به همین جهت برخی افراد بدون توجه به وجود سطل زباله ، زباله های شان را در حاشیه آن رها می کردند که تصویری زشت به ورودی روستا داده بود.

 

وی ادامه داد: عصر امروز در تماسی که با مدیرعامل تعاونی دهیاران بخش چابکسر داشتم موضوع مطرح شد و وی قول مساعد جهت جمع آوری آن را اعلام کرد که پس از قریب دو ساعت زباله ها جمع آوری شد.

 

دهیار روستای چایخانسر خاطرنشان کرد : بسیاری اوقات آنچه در فضای مجازی مطرح می شود فاقد صحت لازم بوده که لازم است افراد با کسب اطلاع از ماجرا نسبت به انتشار مطالب و تصاویر اقدام کنند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.