کد خبر: 5494

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۶:۲۳

امام جمعه چابکسر : موضوع تجزیه عراق نقشه شوم آمریکا، اسرائیل و انگلیس است

 امام جمعه چابکسر گفت: موضوع تجزیه عراق نقشه شوم آمریکا، اسرائیل و انگلیس است به گزارش چابک خبر، حجت الاسلام محمود کشاورز در خطبه های نمازجمعه امروز چابکسر ضمن تسلیت ایام شهادت اباعبدالله الحسین(ع) با بیان اینکه دو جریان حق و باطل همواره در طول تاریخ در مقابل یکدیگر قرار داشتند ، افزود : جریان […]

 امام جمعه چابکسر گفت: موضوع تجزیه عراق نقشه شوم آمریکا، اسرائیل و انگلیس است

به گزارش چابک خبر، حجت الاسلام محمود کشاورز در خطبه های نمازجمعه امروز چابکسر ضمن تسلیت ایام شهادت اباعبدالله الحسین(ع) با بیان اینکه دو جریان حق و باطل همواره در طول تاریخ در مقابل یکدیگر قرار داشتند ، افزود : جریان روز عاشورا ، جریان حق است، جریانی که با تعداد اندک خود در مقابل جریان باطل سی هزار نفری توانستند کاری کنندکه حتی امروز پس از ۱۴۰۰ سال عاشورا زنده مانده است.

 

وی با بیان اینکه امام حسین (ع) از همه چیز خود گذشت وهمه چیز خود را فدای اسلام و قرآن کرد تا دین حق برای همیشه جاودان باشد.

 

خطیب جمعه چابکسر به شهادت حسین گونه شهید حججی اشاره کرد و گفت: او در غربت و دفاع از حرم علوی ، زینبی و حسینی جان خود را تقدیم دین و نظام کرد و همانند اربابش حسین(ع) سر و جانش را تقدیم اسلام کرد تا حرم حضرت زینب (س) از دشمنان در امان باشد.

 

حجت الاسلام کشاورز با بیان اینکه باید برای امام حسین هیئت به راه انداخت و عزاداری کرد، خاطرنشان نمود: هیئتی بودن کافی نیست ، باید حسینی بود و در راه حسین(ع) گام نهاد.

 

وی با اشاره به اتفاقات کردستان عراق اذعان داشت: تجزیه عراق نقشه شوم آمریکا، اسرائیل و انگیس است و ما مخالف آن هستیم و آن را شدیدا محکوم می کنیو خواهان عراقی یکپارچه و متحد هستیم.

 

امام جمعه چابکسر در پایان خطبه های نماز  از پاسخ کوبنده وزیر امورخارجه ایران اسلامی به یاوه گویی های ترامپ قدردانی کرد.

تهیه خبر و تصویر: شهرام کشاورز

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.