کد خبر: 5534

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۱

سرپرست بخشداری چابکسر مطرح کرد: ضرورت تقویت و تجهیز کتابخانه عمومی چابکسر

سرپرست بخشدار ی چابکسر بر ضرورت تقویت و تجهیز امکانات و منابع کتابخانه عمومی این شهر تاکید و آن را از الزامات خواند               به گزارش خبرنگار چابک خبر، رحمان کاظمی در نشست انجمن کتابخانه های عمومی این بخش با تاکید بر تقویت فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه […]

سرپرست بخشدار ی چابکسر بر ضرورت تقویت و تجهیز امکانات و منابع کتابخانه عمومی این شهر تاکید و آن را از الزامات خواند

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار چابک خبر، رحمان کاظمی در نشست انجمن کتابخانه های عمومی این بخش با تاکید بر تقویت فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه افزود: خوشبختانه کتاب همچنان مخاطبین خود را به خوبی دراختیار دارد لذا برای تقویت و تجهیز امکانات و منابع کتابخانه چابکسر باید تلاش بیشتری صورت گیرد.

 

وی اظهار کرد: تقویت فرهنگ مطالعه مطمئنا در افزیش آگاهی بخشی مردم و همچنین پایداری هویت ملی و اجتماعی و جغرافیایی مردم اثرگذاری فراوانی دارد.

 

سرپرست بخشداری چابکسر در بخش دیگری از سخنان خود سرانه مطالعه در کشور را مطلوب ندانست و ابراز امیدواری کرد: مطمئنا با تامین و تجهیز بیشتر کتابخانه ها طبعا سرانه مطالعه نیز به طبع آن افزایش خواهد یافت.

 

کاظمی با بیان اینکه نمی شود کتاب را از زندگی کنار گذاشت ، تصریح کرد: فرهنگ کتاب و کتابخوانی و پرداهختن به مطالعه اثر شگرفی در سطح زندگی اجتماعی و فرهنگی مردم ایجاد خواهد کرد.

 

وی در خاتمه سخنان خود از شهرداری چابکسر به لحاظ پرداخت به موقع نیم درصد درآمد شهرداری ها برای کتابخانه های عمومی شهرستان رودسر مورد تمجید و ستایش قرار داد.

 

گفتنی است در حال حاضر ۸۹۳ نفر عضو فعال کتابخانه عمومی چابکسر هستند و ۱۴هزار ۷۳۲ عنوان کتاب در کتابخانه عمومی چابکسر موجود می باشد.همچنین تعداد نسخه های کتاب کتابخانه عمومی چابکسر ۱۷هزارو سیصد نسخه است.طی سالجاری تاکنون بیش از ۶۰۰نسخه کتاب وارد کتابخانه عمومی مرحوم شفیعی چابکسر شده است.

 

چابکسر با ۳۰ نفر جمعیت در ۹۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان قرار دارد.

تهیه خبر: عباس جعفری

ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹