کد خبر: 5593

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۱

آنالیزور جدید باشگاه استقلال تهران گفت: دیدار با پرسپولیس در دربی پایتخت، دیدار جذابی است و مشتاقانه منتظر آغاز آن هستم.

شفر: مشتاقانه منتظر آغاز دربی هستم/ هیچ ورزشگاهی مانند آزادی نیست

ساشا اولیور شفر، آنالیزور باشگاه استقلال تهران که برای نخستین باربه ایران آمد و از روی سکوها دیدار آبی پوشان و نساجی مازندران را تماشا کرد

شفر: مشتاقانه منتظر آغاز دربی هستم/ هشچ ورزشگاهی مانند آزادی نیستبه نقل باشگاه خبرنگاران جوان، شفر درباره پیروزی استقلال بیان کرد: خیلی خوشحال هستم که در جام حذفی به پیروزی رسیدیم و امیدوارم بتوانیم روز به روز بهتر شویم و نتایج خوبی را بدست اوریم. متاسفانه در یک لحظه تمرکز لازم را نداشتیم و همین موضوع سبب شد تا گل دریافت کنیم. از پیروزی تیم خوشحال هستم اما متاسفانه از دریافت گل ناراحت شدم، زیرا لحظه ای تمرکزمان را از دست دادیم و گل خوردیم.

او افزود: روز به روز درحال پیشرفت هستیم و تلاش می کنیم تا مزد زحمت مان را بگیریم. استقلال تیم خوبی است و امیدوارم بتوانیم روند خوبمان را ادامه دهیم.

پسر سرمربی استقلال درباره جو ورزشگاه آزادی اظهار کرد: استادیوم آزادی را خیلی دوست دارم و امیدوارم بتوانم ورزشگاه را پر از هوادار ببینم. هیچ ورزشگاهی را مانند آزادی ندیدم و امیدوارم بتوانم روزهای خوبی را سپری کنم.

شفر در پایان درباره تقابل استقلال و پرسپولیس در دربی پایتخت گفت: دیدار جذابی است و مشتاقانه منتظر آغاز دربی هستم. بازی سختی است و ما نیز به بازیکنان و هواداران امیدوار هستیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹