کد خبر: 6060

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۱:۲۴

رودسر قهرمان رقابت‌های کشتی پهلوانی نوجوانان و جوانان استان

به گزارش چابک خبر، رقابت‌های کشتی پهلوانی نوجوانان و جوانان استان به میزبانی فومن و در خانه کشتی این شهرستان با حضور ۷۹ کشتی‌گیر گیلانی امروز (یکشنبه) برگزار شد.   در پایان این رقابت‌ها که در رده نوجوانان در ۵ وزن و در رده جوانان در ۶ وزن برگزار شد، تیم‌های رودسر، فومن و امیرحسین کفترود به […]

به گزارش چابک خبر، رقابت‌های کشتی پهلوانی نوجوانان و جوانان استان به میزبانی فومن و در خانه کشتی این شهرستان با حضور ۷۹ کشتی‌گیر گیلانی امروز (یکشنبه) برگزار شد.

 

در پایان این رقابت‌ها که در رده نوجوانان در ۵ وزن و در رده جوانان در ۶ وزن برگزار شد، تیم‌های رودسر، فومن و امیرحسین کفترود به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

 

در رده انفرادی و در بخش نوجوانان معین قاسمی در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم، امیرحسین بشردوست از دانش‌آموز در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم، راستین حسین زاده از صومعه‌سرا در وزن منفی ۷۰ کیلوگرم، فریبرز کیانرودی پور از رودسر در وزن منفی ۸۰ کیلوگرم و سورن خدادادی از کیاشهر در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم به مقام قهرمانی دست یافتند.

در رده جوانان این رقابت‌ها، عرفان قاسمی از رودسر در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم، علیرضا حسنوند از چابکسر در وزن منفی ۷۰ کیلوگرم، امیرحسین اقدامی از فومن در وزن منفی ۸۰ کیلوگرم، زمان قاسم نژاد از رودسر در وزن منفی ۹۰ کیلوگرم، پوریا افشار در وزن منفی ۱۰۰ کیلوگرم و محمد غلامی از کفترود در وزن ۱۲۰ کیلوگرم به مقام قهرمانی دست یافتند.

به گزارش فارس، مسابقات کشتی پهلوانی نوجوانان و جوانان قهرمانی استان روز یکشنبه یکم بهمن‌ماه در خانه کشتی شهرستان فومن برگزار شد و به نفرات اول تا سوم این مسابقات مدال و حکم قهرمانی اهدا شد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.