کد خبر: 6219

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۲۱:۰۷

قاسمی نماینده شهرستان درشورای استان ؛

باید با تمام قدرت از نماینده عالی دولت در شهرستان حمایت کنیم تا برای حل مشکلات قدم بردارد

ششمین جلسه شورای شهرستان رودسر عصر شنبه ۵ اسفندماه در فرمانداری رودسر برگزار شد

به گزارش خبرنگار چابک خبر ، ششمین جلسه شورای شهرستان رودسر عصر شنبه ۵ اسفندماه در فرمانداری رودسر برگزار شد

در این جلسه جعفر قاسمی ، نماینده شورای شهرستان در شورای استان گزارشی از ماموریت های محوله در دفاع از حقوق شهروندان شهرستان رودسر اعلام و اذعان کرد: در جلسه ای که با حسینی مدیرکل آب و فاضلاب شهری برگزار شد، مشکلات آب شرب ، تصفیه خانه طول لات که پس از ۷سال فقط ۳۰درصد پیشرفت داشته را بیان کردم و خواستار تعویض لوله های فرسوده آب و ارتقاء کیفیت آب شرب شدم.

وی اضافه کرد: موضوع دادگاه چابکسر و کلاچای دیگر موضوعی بود که در دیدار با رئیس دادگستری استان گیلان مطرح شد و خواستار ایجاد دادگاه در این دو شهر شدیم.

قاسمی ادامه داد: در جلسه ای با مدیرکل صنعت و معدن ، تجارت به موضوع ساماندهی رودخانه ها پرداختیم و خواستار در اختیار قراردادن برداشت شن از رودخانه ها به بخشداری ها و شهرداری ها شدیم تا با اجرایی شدن آن نسبت به شن ریزی و آسفالت کوچه ها اقدام کنیم.

نماینده شورای شهرستان رودسر در استان گیلان به دیدار شورای استان با استاندار اشاره کرد و خاطرنشان نمود : در این دیدار به موضوعاتی از جمله جاده قزوین رحیم آباد کلاچای که موجب کاهش فاصله شرق گیلان و غرب مازندران به مرکز کشور می شود و سد پلرود و همچنین تعطیلی کارخانجات چابکسر  پرداختیم و خواستار سرعت بخشی پروژه ها شدیم.

وی به دیدار خود با سرپرست جدید فرمانداری رودسر اشاره کرد و گفت: در این دیدار مشکلات گلوگاه چابکسر و عقب نشینی بازار روستای بی بالان کلاچای مطرح شد.

قاسمی با تقدیر از درایت های سرپرست فرمانداری جدید در موضوعات مختلف تصریح کرد: باید با تمام قدرت از نماینده عالی دولت در شهرستان حمایت کنیم تا برای حل مشکلات قدم بردارد ، اگر اعتماد و اطمینان و وحدت وجود داشته باشد قطعا حل مشکلات با پیشرفت روبرو خواهدشد.

در این جلسه که قرار بود شهردار و رئیس شورای شهر چابکسر حضور داشته باشند، جعفر قاسمی به نمایندگی از شورای شهر گزارشی از عملکرد مجموعه شهرداری و شورای شهر اعلام و گفت: در ساحل چابکسر سکوهایی ایجاد شده که از پل آچیرود تا پل میانرود ادامه خواهد داشت تا بتوانیم پذیرای مسافرین و گردشگران بیشتری باشیم.

قاسمی ادامه داد: یکی از اقدامات شورای چهارم ، ساختمان شهرداری بود که از آغاز این شورا کلنگ زده شد و در ابتدای شورای پنجم افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت . اداره ثبت اسناد در چابکسر وجود ندارد با دعوت از مدیرکل این سازمان مقرر گردید قطعه زمینی در اختیارشان برای ساخت ساختمان اداره قرار دهیم. باتوجه به اینکه اتاق اصناف چابکسر قرار بود به شهر دیگری منتقل شود در جلساتی که با روسای این اتاق برگزار شد ، ساختمانی برای اتاق چابکسر خریداری کردیم که ۱۰۵ میلیون را اتاق اصتاف متقبل شده است و ۲۵ میلیون تومان توسط خیرین جمع آوری خواهد شد.یکی دیگر از برنامه های شهرداری ، بازگشایی خیابان شورای غربی است.

این جلسه با صحبت های جعفر میرزازاده نماینده شورای بخش چابکسر ادامه یافت، وی به تلاش خیرین منطقه برای آبادانی جاده سیاهکلرود و جواهردشت اشاره کرد و گفت: جاده ۶متری که اهالی ۱۳ روستا از آن بهره مند می شوند امروز به ۱۶۶ متر افزایش یافته است که از همت خیرین منطقه سپاسگذاریم.

وی از عملکرد بنیاد مسکن گلایه کرد و گفت: پس از اجرای طرح هادی در برخی روستاها ، حریم راه در دو روستا ۷/۵ متر است ولی در دیگر روستاها ۱۲ متر می باشد که خواهان رسیدگی این مشکل هستیم.

میرزازاده به تخریب بخشی از جاده جواهردشت اشاره کرد و اذعان داشت : اگر بر میزان بار خودروهای کارخانه شن جواهردشت نظارت دقیق صورت گیرد شاهد تخریب این جاده نخواهیم بود.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.