کد خبر: 6275

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۵:۴۱

 ننماینده مردم رودسر و املش

نمی‌توان با ژست و تصنعی به مردم خدمت کرد/تسهیلات بوم‌گردی در تمام روستاهای گیلان جواب نخواهد داد

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نمی‌توان با ژست و تصنعی به مردم خدمت کرد گفت: بین مدیران غیربومی و مردم استان در برخی از امور حس مشترکی وجود ندارد.

 

به گزارش چابکخبر ، اسدالله عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با تأکید بر تدوین نقشه راه و اساس توسعه استان اظهار کرد: باید مشخص شود که استان قرار هست بر اساس چه اسنادی، تحقیقی و یا پژوهشی حرکت و به یک جای مشخص برسد.

 

وی با اشاره به عزم دولت برای فعال کردن بوم‌گردی در گیلان افزود: باید مشخص شود که چگونه مسئولان به این نتیجه رسیده‌اند که تنها در بخش خدمات می‌توان تمام اعتبارات را صرف آن کرد و موفق شد.

 

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه برخی از خدمات نظیر تسهیلات بوم‌گردی در تمام روستاهای گیلان جواب نخواهد داد گفت: در برخی از فصول سال استان گیلان اصلاً گردشگری ندارد.

 

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همه می‌دانند که شش ماه از سال را هیچ گردشگری وارد گیلان نمی‌شود و این در حالی هست که در مردادماه نیز به علت گرمای بالا در گیلان رغبتی برای سفر به گیلان وجود ندارد.

 

عباسی بابیان اینکه در بین مدیران غیربومی و مردم استان در برخی از امور حس مشترکی وجود ندارد تصریح کرد: نمی‌توان حس هم نوعی و خدمت به مردم را تصنعی و با ژست اجرا کرد و تنها اگر مسئولان و مدیران در استان درد مشترکی با مردم داشته باشند می‌توانند مشکلات را رفع کنند.

 

وی با انتقاد از حضور کم‌رنگ گیلانیان در دولت و یا استانداری‌های کشور گفت: کسی که در گیلان برای استانداری حضور پیدا می‌کند اشکالی ندارد اما باید مسیر درستی را طی کند.

 

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با تأکید بر اینکه استان گیلان در انحصار هیچ‌کسی نیست افزود: نباید به مردم با حضور استاندار فعلی نشاط کاذبی ایجاد شود درحالی‌که واقعیت‌ها بیانگر چیز دیگری هستند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.