کد خبر: 637

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۰۳ - ۲۲:۴۳

امام جمعه چابکسر:اهانت به مقدسات مسلمانان گامی برای نابودی استکبار است

امام جمعه چابکسر گفت: اهانت به مقدسات مسلمانان گامی دیگر در نزدیک شدن استکبار جهانی به نابودی است.   به گزارش چابکسر نیوز حجت‌الاسلام محمود کشاورز قاسم‌آبادی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با توصیه همگان به تقوای الهی اظهار کرد: تقوا بهترین توشه سفر آخرت است. وی به تاثیر نماز در رفتار انسان‌ها […]

امام جمعه چابکسر گفت: اهانت به مقدسات مسلمانان گامی دیگر در نزدیک شدن استکبار جهانی به نابودی است.

 

به گزارش چابکسر نیوز حجت‌الاسلام محمود کشاورز قاسم‌آبادی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با توصیه همگان به تقوای الهی اظهار کرد: تقوا بهترین توشه سفر آخرت است.

وی به تاثیر نماز در رفتار انسان‌ها اشاره کرد و افزود: نماز بهترین وسیله آرامش انسان است و از رفتار ناشایست جلوگیری می‌کند.

کشاورز قاسم‌آبادی در ادامه با محکوم کردن اهانت به ساحت مقدس پیامبر (ص)، تصریح کرد: دشمنان اسلام گمان می‌کنند با اهانت می‌توانند از علاقه مسلمانان به پیامبر اکرم (ص) بکاهند و تفکر ما را نسبت به اسلام و رهبرای الهی تغییر دهند اما سخت در اشتباه هستند.

امام جمعه چابکسر اهانت به پیامبر اکرم (ص) را سبب بیداری بیشتر مسلمانان خواند و بیان کرد: اهانت به مقدسات مسلمانان گامی دیگر در نزدیک شدن استکبار جهانی به نابودی است.

وی به جنایت داعش در کشورهای منطقه اشاره کرد و گفت: داعش فرزند نامشروع آمریکا و انگلیس است و برای مقابله با اسلام ناب محمدی (ص) ایجاد شده است.

کشاورز قاسم‌آبادی با بیان اینکه اسلام ناب محمدی (ص) به تمام دنیا گسترش پیدا کرده است، بیان کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با جوانان اروپایی و آمریکایی که به هفت زبان دنیا برای آنها تشریح شده، خواستار پی بردن به عمق انقلاب اسلامی شده است.

امام جمعه چابکسر به تقدیم بسیار شهدای انقلاب اسلامی توسط ملت ایران اشاره کرد و یادآور شد: ملت ایران در راستای تحقق آرمان‌های شهدا، امام (ره) و مقام معظم رهبری گام بر می‌دارد.

وی با اشاره به شهادت سردار الله‌داد توسط رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: رژیم صهیونیستی پاسخی کوبنده از رزمندگان اسلام دریافت می‌کند./فارس

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 63

کل نظرات :1

  • حاج التفات محمد صلاحی

    تاریخ : ۵ - فروردین - ۱۳۹۴

    فرمایشات امام جمعه محترم چابکسر واقعیتهای ملموس جامعه است و نیازی به تفسیر و تحقیق ندارد محمد صلاحی


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.