کد خبر: 654

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۲/۱۹ - ۲۲:۱۰

پژوی بخشدار چابکسر باعث واژگونی یک خودرو شد

عصر روز گذشته خودروی بخشدار چابکسر که در حال عبور از در یک دوربرگردان بود باعث واژگونی خودروی پیکانی که باشتاب بالا مسیر خیابان امام رضا(ع) کلاچای را طی می نمود شد. به گزارش خبرنگار چابکسر نیوز و به گفته شاهدین رمضانخواه بخشدار چابکسر جلوی ساختمان بخشداری کلاچای در حال عبور از تقاطع بود باعث […]

عصر روز گذشته خودروی بخشدار چابکسر که در حال عبور از در یک دوربرگردان بود باعث واژگونی خودروی پیکانی که باشتاب بالا مسیر خیابان امام رضا(ع) کلاچای را طی می نمود شد.

به گزارش خبرنگار چابکسر نیوز و به گفته شاهدین رمضانخواه بخشدار چابکسر جلوی ساختمان بخشداری کلاچای در حال عبور از تقاطع بود باعث واژگونی خودروی پیکانی شد که با شتاب بالا این مسیر را طی می کرد.

گفتنی است بخشدار چابکسر جهت حضور در جلسه به کلاچای آمده بود و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در برنداشت .

سرپرست پلیس راه چابکسر در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر مقصر این حادثه گفت : منتظر پاسخ کارشناسان این اداره هستیم و خسارت مالی این تصادف ۱۵میلیون ریال برآورد شده است.

واژگونی خودرو واژگونی خودرو1 واژگونی خودرو2

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 63

کل نظرات :1

  • حاج التفات محمد صلاحی

    تاریخ : ۵ - فروردین - ۱۳۹۴

    متاسفانه روزانه صدها مورد از این حوادث در کشور اتفاق می افتد این بار چون یکی از اتومبیل ها به یکی از مسئولین محترم تعلق داشت رسانه ای کردن مطلب تعجب انگیز وسئوال برانگیز است بویژه این حادثه خوشبختانه خسارت جانی نداشته است محمدصلاحی


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.