کد خبر: 6822

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۸:۰۳

پیام تبریک بخشدار چابکسر به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش خبرنگار چابکخبر ، بخشدار چابکسر در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت و نوشت: ۱۷ مرداد ماه «روز خبرنگار » یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور خبرنگاران عزیز تبریک عرض نموده و جد و جهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم. باید […]

به گزارش خبرنگار چابکخبر ، بخشدار چابکسر در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت و نوشت:

۱۷ مرداد ماه «روز خبرنگار » یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور خبرنگاران عزیز تبریک عرض نموده و جد و جهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم.

باید بپذیریم که خبرنگاران رسالت خطیر آگاه سازی و تنویر افکار عمومی و جلب مشارکتهای مردمی را برای حصول اهداف اجتماعی برعهده دارند.

بی تردید کارکرد رسانه های محلی در ارائه تصویری از مشکلات موجود منطقه و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی بی بدیل و غیرقابل انکار است. امروز قصیده توسعه را نمی توان جز با قافیه رسانه به منصه ظهور رسانید. از این منظر است که هیچ واژه و کلامی یارای قدردانی از زحمات و تلاش های جامعه فعال و با افتخار رسانه ای را ندارد.

اینجانب که همواره عنوان روزنامه نگار را افتخاری برای خود می دانم، به عنوان یک همکار در عرصه مطبوعات ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران ، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی استان، از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت‌های دولت تدبیر و امید و خدمات نظام قدردانی نموده و برای شما خبرنگاران متعهد و کوشای استان، که آگاهی را حق مردم می دانید و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه ی هم نوعان خود خستگی ناپذیر و پر تلاش می کوشید سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه را از خداوند متعال خواهانم.

انوشیروان مباشر امینی

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.