کد خبر: 6874

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۳:۱۱

نماینده رودسرو املش با شورای شهر و شهرداری چابکسر اتمام حجت کرد

عباسی خطاب به اعضای شورای شهر چابکسر ؛ ظرف یک هفته مذاکرات لازم را با مغازه داران انجام دهید و اگر نتوانید در این زمینه گام مثبتی بردارید، مطمئنا گزارش این قصور و کوتاهی را با مردم و مغازه داران مطرح خواهم کرد.

به گزارش خبرنگار چابکخبر ، اسدالله عباسی در کمیته برنامه ریزی شهرستان رودسر با اشاره به اختصاص اعتبار لازم برای تعریض خیابان اصلی چابکسر گفت: تلاش شورای شهر و شهرداری چابکسر باید در راستای جذب اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی باشد و هرگونه از دست دادن این اعتبار توجیه پذیر نخواهد بود.

وی با بیان اینکه من نباید در این ارتباط با مغازه داران صحبت کنم ، افزود: ظرف یک هفته مذاکرات لازم را با مغازه داران انجام دهید و اگر نتوانید در این زمینه گام مثبتی بردارید اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی به شهر دیگری منتقل خواهد شد.

نماینده رودسر و املش خاطرنشان کرد: هرگونه کوتاهی و قصوری در این زمینه صورت گیرد مطمئنا گزارش آن را با مردم و مغازه داران مطرح خواهم کرد.

گفتنی است خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی اسفندماه سال گذشته با دعوت عباسی نماینده رودسر و املش به چابکسر سفر کرد و موافقت اختصاص اعتبار برای تعریض خیابات اصلی این شهر را اعلام کرده بود

لازم به ذکر است بخشی از املاک در مسیر خط کناره در سال ۸۵ عقب نشینی کرده بودند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.