کد خبر: 6900

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۹

انتقاد امام جمعه چابکسر از هنجارشکنی برخی مسافرین در شهرهای شمالی

امام جمعه چابکسر در خبطه های نماز جمعه از هنجارشکنی برخی مسافرین در شهرهای شمالی انتقاد کرد و اظهارداشت : باید متاسف و متاثر بود که هیچ نیروی بازدارندگی برای مقابله با اینگونه ناهنجاری ها وجود ندارند البته یکی از دلایل بروز این نوع ناملایمات عدم حضور نیروهای ارزشی در مراکز عمومی است.

 

به گزارش خبرنگار چابکخبر  ، حجت الاسلام قاسم ابراهیمی نوری در خطبه های نماز جمعه چابکسر پس از دعوت همگان به تقوای الهی گفت: بسیاری از مشکلاتی که در جامعه با آن دست و پنجه نرم می کنیم از عدم رعایت و توجه به مسائل فرهنگی توسط برخی زنان و مردان است .

 

وی با اشاره به آیات و روایات افزود: تبعات بی توجهی افراد به جامعه منتقل می شود و اینکه امروز شاهد بسیاری از بی بند و باری ها و هنجار شکنی ها هستیم از بی تفاوتی خانواده ها و مسئولین فرهنگی جامعه است.

 

امام جمعه چابکسر به پوشش نامناسب مسافرین در ایام تعطیلات در شهرهای شمالی اشاره کرد و گفت: باید متاسف و متاثر بود که هیچ نیروی بازدارندگی برای مقابله با اینگونه ناهنجاری ها وجود ندارند البته یکی از دلایل بروز این نوع ناملایمات عدم حضور نیروهای ارزشی در مراکز عمومی است.

 

ابراهیمی نوری خاطرنشان کرد: متاسفانه ساحل دریا حیاط خلوت  افرادی شده است که در شهرشان به کسی اجازه نمی دهند با برهنگی در کوچه و بازار ظاهر شوند و چون به شمال می آیند فکر می کنند اینجا آزاد است.

 

وی با بیان اینکه مراکز عمومی برای همگان است ، اذعان کرد: آیا خانواده ها و فرزندان ما حق استفاده از مراکز عمومی راندارند ؟ چرا مسئولین بخش چابکسر حتی با نصب یک بنر درخصوص حجاب نسبت به ترویج این فریضه الهی کوتاهی می کنند.

 

امام جمعه چابکسر در پایان خطبه ها گفت: در چندماه اخیر نسبت به جلوه های مذهبی شهر به مسئولین تاکید کردم ولی متاسفانه کوچکترین حرکتی برای این اتفاق صورت نگرفت. چرا با این همه تاکیدات تصاویر شهدای بخش چابکسر در زینت بخش شهر نشده است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.