کد خبر: 6906

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۲۶

شهردار جدید شهر چابکسر معرفی شد

              به گزارش خبرنگار چابکخبر ، معاون مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان روز شنبه در این مراسم بر ضرورت خدمات رسانی شایسته و بی منت به مردم تاکید کرد و گفت :انتظاری که از مدیریت شهری می رود این است که با خدمات خالصانه و صادقانه به […]

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار چابکخبر ، معاون مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان روز شنبه در این مراسم بر ضرورت خدمات رسانی شایسته و بی منت به مردم تاکید کرد و گفت :انتظاری که از مدیریت شهری می رود این است که با خدمات خالصانه و صادقانه به روند توسعه شهر همت مضاعف ببخشد.

 

قاسمی ابراز امیدواری کرد شهرداری و شورای شهر چابکسر بتواند با برنامه ریزی سازنده و موثر این شهر را به جایگاه واقعی خود ارتقا دهد.

 

وی ایجاد محیط با نشاط، ساماندهی در فرایند ترافیک شهری ، محیط زیست سالم را از مهمترین وظایف شهرداری و شورا عنوان و بر تحقق این امر تاکید کرد.

 

قاسمی با اشاره به محقق شدن بودجه کامل شهرداری چابکسر در سال گذشته آن را موید تلاش همه جانبه مجموعه شهرداری و شورا دانست.

 

فرماندار رودسر هم در این مراسم بازنگری در حوزه مدیریت شهری را به عنوان نیاز و ضرورت عنوان و اظهار کرد: با وجود اینکه برخی شهرها همچون چابکسر از جمله شهرهای مقاصد گردشگری به شمار می آیند شایسته است به مباحث گردشگری به جد توجه شود.

 

علی وارسته خدمات دهی به مردم ، تسهیل در فرایند خدمات با پرهیز از ایجاد موانع و محدودیت و ایجاد فضای مفرح و با نشاط را از مهمترین موضوع در حوزه مدیریت شهری بر شمرد.

 

وی با اشاره به اینکه نباید به شهرداری تنها در حوزه عمرانی نگاه کرد افزود :شهرداری ها علاوه بر پرداختن به مسائل عمرانی باید به مسائل فرهنگی نیز توجه جدی داشته باشند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه چابکسر هم بر ضرورت نوآوری در فضای شهری تاکید کرد و گفت :شهرداری چابکسر باید در این زمینه با ایجاد بسترهای مناسب شهر را از حالت کنونی به سمت مطلوبتر سوق دهد.

 

امیر یوسف زاده رییس شورای اسلامی شهر چابکسر هم از تمرکز شورا برای سامان بخشیدن پروژه تعریض و عقب نشینی جاده اصلی شهر چابکسر و بازگشایی خیابان شورای غربی خبر داد و گفت :خوشبختانه تلاش های موثری در اجرای این دو پروژه صورت گرفته اما ناکافی است و باید با همدلی و انسجام آن را به یک سرانجام مطلوب سوق دهیم.

 

شهردار جدید شهر چابکسر هم با اشاره به اینکه قدم های خوبی برای توسعه این شهر برداشته شده اما هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم که باید بیشتر تلاش کنیم.

 

مهندس ضیا باژرنگ ادامه داد :برای هر گونه اقدام در حیطه مدیریت شهری نیازمند برنامه راهبردی و ارایه سازوکارهای لازم در این زمینه هستیم که این مهم باید بر پایه تکنیک های آینده نگری استوار باشد.

 

وی بر ضرورت پویایی و به روز بودن این الزامات تاکید کرد.

 

وی در خاتمه ابراز امیدواری کرد با هم افزایی و هم نوایی مجموعه شورا، نماینده مجلس، مردم و دولت بتوانیم این شهر را به جایگاه واقعی خود ارتقا دهیم.

 

به پیشنهاد شورای اسلامی شهر چابکسر و طی حکمی از سوی استاندار گیلان مهندس ضیا باژرنگ به سمت شهردار جدید شهر چابکسر معرفی و از زحمات بهرام غنوی شهردار سابق تجلیل شد همچنین در این مراسم از،زحمات مهندس شیر خانی که سرپرستی شهرداری چابکسر را طی این مدت یک ماه و نیم بر عهده داشتند تقدیر شد.

 

چابکسر از توابع شهرستان رودسر در ۱۰۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان قرار دارد

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.