کد خبر: 6919

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۲۰:۲۴

آغاز تسطیح جاده جواهردشت در اقدام مشترک راهداری و شرکت شن

به گزارش خبرنگار چابک خبر ، هنوز آسفالت جاده جواهردشت به یکسالگی اش نرسیده که بی کیفیتی ساخت آن، موجب تاول زدگی و زخم بر آن شده و رفت و آمد در مسیر به سختی صورت می گیرد. امروز خبرنگار ما که برای تهیه خبر ترمیم جاده جواهردشت، در این منطقه حاضر شده بود،با مسافرینی از بندر […]

به گزارش خبرنگار چابک خبر ، هنوز آسفالت جاده جواهردشت به یکسالگی اش نرسیده که بی کیفیتی ساخت آن، موجب تاول زدگی و زخم بر آن شده و رفت و آمد در مسیر به سختی صورت می گیرد.

امروز خبرنگار ما که برای تهیه خبر ترمیم جاده جواهردشت، در این منطقه حاضر شده بود،با مسافرینی از بندر گناوه ، اصفهان ، شیراز و … را دیدار کرد که آن ها نیز از اوضاع بد این جاده گردشگری و توریستی منتقد بودند.

به گفته مطلعین ، جاده جواهردشت هفت سال پیش یک بار توسط شرکتی زیرسازی شده بود ولی چون آسفالت نشد و رفت و آمد خودروها بسیار زیاد بود ، سال ۹۶ بدون توجه به زیرسازی ، آسفالت شد ، آسفالتی که هر نابلدی هم می تواند عدم زیرسازی آن را به چشم مشاهده کند.

اما برای حل مشکل آسفالت این جاده با توجه به آنکه روستای جواهردشت علاوه بر سکونت بیش از ۱۵۰۰ نفر در فصول بهار و تابستان ، خاستگاه بسیاری از مسافرین و گردشگران داخلی و خارجی شده است و از طرفی دیگر وجود معادن شن در بالادست و عبور و مرور کامیون های حمل و نقل در حال حاضر و امکان ایجاد معادن دیگر در آینده نزدیک ، پیشنهاد می شود پس از زیرسازی و تثبیت جاده با بتن و نهرکشی در حاشیه جاده برای جلوگیری از ورود آب چشمه های مسیر، اقدام به آسفالت آن شود.

گفتنی است پیش از ظهر امروز اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان رودسر با همکاری شرکت تولید شن منطقه جواهردشت ، اقدام به تسطیح جاده برای سهولت رفت و آمد کرد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.