کد خبر: 6926

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۴

جمع آوری زباله روستاهای همجوار خط کناره از وظایف شرکت تعاونی دهیاران است

            به گزارش خبرنگار چابک خبر ، انوشیروان مباشرامینی روز یکشنبه در دیدار با اعضای هیئت مدیره جدید شرکت تعاونی دهیاران با اشاره به اهمیت شرکتهای تعاونی به عنوان یک بنگاه اقتصادی گفت: شرکت تعاونی دهیاران تنها در صورتی می تواند موفق باشد که با برنامه ریزی و هدفمند حرکت کند […]

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار چابک خبر ، انوشیروان مباشرامینی روز یکشنبه در دیدار با اعضای هیئت مدیره جدید شرکت تعاونی دهیاران با اشاره به اهمیت شرکتهای تعاونی به عنوان یک بنگاه اقتصادی گفت: شرکت تعاونی دهیاران تنها در صورتی می تواند موفق باشد که با برنامه ریزی و هدفمند حرکت کند و لازمه آن داشتن برنامه مدون کوتاه مدت و بلند مدت است.

 

وی با اشاره به پتانسیل بالای منطقه چابکسر از نظر کارهای اقتصادی به ویژه در حوزه روستایی و دهیاری ها افزود: شرکت تعاونی باید از فرصتهای موجود در بخش به ویژه در حوزه عمرانی استفاده نماید و به فکر درآمدزایی بیشتر باشد و نباید به امور کوچک و موقتی قناعت کند.

 

بخشدار چابکسر ضمن تاکید بر اینکه هیئت مدیره تعاونی برآیند و منتخب دهیاران بخش چابکسر است، گفت: هدف اول تعاونی دهیاران باید بهبود وضعیت مالی فعلی شرکت تعاونی باشد و یکی از راه های حل این مشکل می تواند انجام امور مرتبط با امور دهیاری ها در روستاها باشد.

 

بخشدار چابکسر همچنین به بحث جمع آوری زباله روستاها توسط شرکت تعاونی دهیاران اشاره و گفت: بحث زباله در منطقه یک معضل عمومی است و به تنهایی قابل حل نیست اما تعاونی دهیاران وقتی مسئولیتی را می پذیرد باید به نحو احسن آن را انجام دهد. جمع آوری زباله روستاها در حاشیه جاده اصلی هر روستا هم از وظایف شرکت تعاونی است و لازم است که دهیاران روستاهای حاشیه جاده اصلی چابکسر نیز همکاری بیشتری با شرکت تعاونی داشته باشند.

 

در این جلسه اعضای هیئت مدیره جدید و مدیرعامل شرکت تعاونی نیز به بیان نظرات خود در خصوص برنامه ها و اهداف شرکت تعاونی پرداختند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.